Důležité informace pro účastníky plesu

19. ledna, 2018
Událost roku se blíží, těšíme se na vás Vážené dámy, vážení pánové, Už 27. ledna pro vás otevřeme dveře do světa plného květin, delikates a hvězd.

Dovolujeme si vám proto zaslat bližší podrobnosti k Plesu jako Brno. Večer zahájíme oficiálně v osm hodin Pokud ale dorazíte o něco dříve, nevadí.

Do sálu vám umožníme vstup od sedmé…

Vážené dámy, vážení pánové,

Už 27. ledna pro vás otevřeme dveře do světa plného květin, delikates a hvězd. Dovolujeme si vám proto zaslat bližší podrobnosti k Plesu jako Brno.

VEČER ZAHÁJÍME OFICIÁLNĚ V OSM HODIN

Pokud ale dorazíte o něco dříve, nevadí. Do sálu vám umožníme vstup od sedmé hodiny.

NEZAPOMEŇTE NA POVINNÉHO MOTÝLKA

Výjimečný večer má svůj dress code: BLACK TIE. Znamená to, že váš smoking by měl korunovat motýlek jako doplněk. Bez motýlku vás bohužel nepustíme do sálu, ale budeme respektovat černý oblek. Myslete i na další hosty vašeho stolu a nezapomeňte jim dress code včas připomenout – předejdou tak zbytečnému faux pas a stráví mnohem příjemnější večer ve vaší společnosti.

DOPŘEJTE SI ODVOZ DOMŮ LIMUZÍNOU

Patříte-li mezi hosty zóny Exclusive a VIP, z plesu vás po městě Brně rádi odvezeme limuzínou, která bude k dispozici od jedenácté hodiny večer do čtvrté ráno. Odvoz si můžete zarezervovat v průběhu večera na našem INFO POINTU.

VYUŽIJTE ZVÝHODNĚNOU CENU TAXI SLUŽBY

Pro ostatní hosty jsme připravili zvýhodněnou cenu oficiální taxi služby plesu: TOP 1 TAXI. Odvoz si můžete přivolat na telefonním čísle 844 110 110. TOP 1 DRIVE vám na telefonním čísle zajistí odvoz vašeho vozu až domů.

NEJBLIŽŠÍ PARKOVÁNÍ: VEDLE ZVONAŘKY

Hostům Plesu jako Brno doporučujeme využít taxi službu nebo jiný způsob dopravy na ples. V místě bohužel není možné zajistit parkování pro hosty, nejbližší parkoviště je vedle autobusového nádraží Zvonařka nebo u obchodního domu Tesco.

NAVŠTIVTE NÁŠ INFO POINT NA MÍSTĚ

V případě jakýchkoli dotazů nebo zájmu o rozjezd limousine servisu navštivte náš INFO POINT přímo na plese. Limousine servis slouží jen pro odvoz z plesu. Naše hostesky vám budou k dispozici i v případě malé nehody – dámám nabídnou šitíčka nebo náhradní silonky, pánům zase leštěnku na boty.

Chcete nám položit otázku ještě před konáním plesu?

Pište na e-mail info@plesjakobrno.cz.

POMÁHEJTE TRADIČNÍ DRAŽBOU

I v roce 2018 pro vás chystáme tradiční charitativní dražbu. Bližší podrobnosti včetně seznamu dražených předmětů a dětí, kterým dražba pomůže, vám zašleme několik dní před plesem mailem.

V případě dotazů volejte 777 030 020 nebo pište na e-mail info@plesjakobrno.cz.

Věříme, že si čas strávený na plese báječně užijete.

Těšíme se na vás

za organizační tým Plesu jako Brno

Mgr. Bedřich Snášel, MSc

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho s přáteli a kolegy

Další články

© 2024 Ples jako Brno.
Chráněno službou reCAPTCHA dle Google zásad ochrany osobních údajů a smluvních podmínek.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram