Dress code pro pány

JAK SE OBLÉCT NA PLES JAKO BRNO
NECHÁM SI PORADIT

Poznejte Ples Jako Brno

Předepsaný dress code pro Ples jako Brno 2024? Black tie


Je čas vybrat si rafinovaný outfit na 11. ročník Plesu jako Brno. Na královskou plesovou událost je předepsán dress code black tie. A ten má jasná pravidla. Hlavní dress code partner plesu krejčovství GALARD radí, jak má vypadat předepsaný oděv pro pány.

Pokud by host nerespektoval základní pravidla předepsaného oděvu, riskuje, že na událost nebude vpuštěn. Dodržení předepsaného oděvu je zároveň projevem úcty k události, jejím organizátorům, ale také k ostatním hostům. Co přesně si tedy mají pánové obléci, aby dodrželi dress code, který je spjat se vstupenkou na Ples jako Brno 2024? Tradiční black tie oděv.

Co si mají muži obléci na Ples jako Brno?


Klíčovým prvkem je smoking, který by měl být kombinován s bílou košilí, motýlkem a kvalitními botami. Střih i materiál smokingového saka se přizpůsobuje módním trendům. Sako může být jednořadé nebo dvouřadé, s šálovým límcem nebo v elegantní špic fazoně.

Základní barvou je černá, ale povoleny jsou i jiné hluboké odstíny, například temně modrá, vínová či tmavá zelená. Klopy a knoflíky na saku jsou hedvábně lesklé, stejně jako boční lampasy na kalhotách.

Košile je bílá. Pravidla pro límec jsou dnes už volnější, klasický stojací límec může být nahrazen obyčejným límcem. Manžety zvolte francouzské, vhodné k zapínání manžetovými knoflíčky. Přední část košile může být zdobena plisé a onyxovými knoflíčky.

Motýlek by měl být černý nebo laděný s barvou smokingového pásu. K eleganci smokingu patří šerpa – smokingový pás, který skrývá přechod mezi košilí a kalhotami. Pás je obvykle v černé barvě nebo laděný podle barvy motýlka či ozdobného kapesníčku. Doplněním jsou tenké černé podkolenky a elegantní černé kožené šněrovací boty, ideálně lakované a s uzavřeným šněrováním.


*Dress code partnerem 11. ročníku Plesu jako Brno je krejčovství GALARD. Pro hosty Plesu jako Brno má připraveny zvýhodněné dress code balíčky pro pány. Stačí je včas kontaktovat. Oděv vám ušijí na míru.

Stačí zavolat na tel: 773 073 014 nebo napsat na email: brno@galard.cz

NECHÁM SI PORADIT

Plesové balíčky pro hosty Plesu jako Brno
Black tie Luxury package
Smoking šitý na míru ze 100% vlněné italské látky
Smokingová košile na míru
Boty lakovky
Smokingové knoflíčky do légy
Manžetové knoflíčky
Hedvábný smokingový pás a motýlek


Standardní cena 49.970 Kč
Cena pro hosty Plesu jako Brno

39.900 Kč

Black tie Exclusive package
Smoking šitý na míru z vybraných italských nebo anglických látek
Smokingová košile na míru z italských látek Albini
Boty lakovky
Smokingové knoflíčky do légy
Manžetové knoflíčky
Hedvábný smokingový pás a motýlek

Standardní cena 69.770 Kč
Cena pro hosty Plesu jako Brno 

59.900 Kč

Black tie INDIVIDUAL
Pokud nevyužijete některý z výše uvedených balíčků, ale sestavíte si svůj vlastní, dostanete plesovou slevu 
ve výši 10 %.

sleva 10 %


Rada na závěr

Pánové a dámy, pokud si koupíte nové boty, před plesem nebo jinou společenskou událostí si je vždy na pár hodin denně obujte. Nic vám nezkazí večer tak jistě jako boty, které tlačí. Kompletní plesové oblečení si vyzkoušejte minimálně týden před prvním plesem sezóny. Tak budete moci vychytat všechny případné nedostatky.
NECHÁM SI PORADIT
© 2024 Ples jako Brno.
Chráněno službou reCAPTCHA dle Google zásad ochrany osobních údajů a smluvních podmínek.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram