O Plesu jako Brno

NEJPRESTIŽNĚJŠÍ PLES V ČESKU
Vstupenky

Poznejte Ples Jako Brno

Gastronomie plná fantazie
Gastronomie

Delikatesy a luxusní catering

Vychutnejte si delikátní čerstvé ústřice a další vybrané speciality. Pokrmy připravujeme bez kompromisů z těch nejlepších surovin od čerstvých mořských specialit, přes celého tuňáka až po vyzrálé hovězí maso.

Kuchyně Valoria Restaurantu stojí na rafinovaných kombinacích české a francouzské gastronomie. Tento princip přenáší i do luxusního cateringu.
Gastronomie

Front cooking concept

Příprava pokrmu je umění. Bavte se pohledem na naše kuchařské mistry, kteří připravují právě vaši porci před očima hostů.

Rafinované chuťové kombinace stvořené týmem kuchařů Restaurantu Valoria vás budou lákat, abyste ochutnávali dál a dál.
Pro dobrou věc

Pomáháme potřebným

Důležitou součástí galavečera je dobročinná dražba, kterou organizuje náš nadační fond Hvězdy pro život. Společně s našimi hosty se snažíme pomoci těm, kterým není právě do smíchu – těžce nemocným dětem nebo osamoceným seniorům.
Za deset ročníků Plesu jako Brno jsme pomohli částkou přes 10,5 milionů korun. Děkujeme všem našim partnerům, kteří do dobročinné aukce předměty věnují. Velké poděkování míří i k našim hostům, kteří vědí, že každý příhoz pomáhá.
program galavečera

Zábava každou vteřinu

Program galavečera umně kombinuje širokou škálu originálních uměleckých vystoupení.

Ať chcete protančit celou noc, nebo si jen užít dokonalou podívanou, budeme vás neustále zásobovat novými podněty, díky kterým se nepřestanete bavit.
Dramaturgie

Nápaditá dramaturgie

Originalita je pro nás hlavním kritériem při přípravě dramaturgie uměleckého programu galavečera.

Nechejte se okouzlit charismatem skutečných umělců, kteří dokáží dát do každé vteřiny vaší zábavy kus sebe sama.

Genius loci

Genius loci

Ples jako Brno se od svého prvního ročníku koná ve strojírně bývalé továrny německého průmyslníka Friedricha Wanniecka. Díky citlivé rekonstrukci má tento industriální prostor sám o sobě ohromné kouzlo. A my s ním čarujeme dál.

Záplava květin

Krása tkví v kontrastech. Dotvrzuje to květinová výzdoba vetknutá mezi desítky a stovky tun ledové oceli. Každoročně jí takto vdechneme život a ona nás za to odmění pocitem absolutního bezpečí. Nikdy ale nezapomínáme na to, že květiny sluší především ženám.
Nezapomenutelný večer

Buďte hvězdou večera

Vychutnejte si na červeném koberci pozornost, jaké se dostává filmovým hvězdám. Vy a vaši přátelé jste našimi hosty a zasloužíte si to nejlepší.
Špičkový servis

Servis plný fantazie

Nechejte se překvapit na každém kroku naším nápaditým servisem. Usměvavý personál povýší gastronomický zážitek na novou úroveň.
Zážitek

Vkročte na červený koberec

Večer protkaný zážitky začíná vykročením na červený koberec. Užijte si pozornost, jaké se dostává filmovým hvězdám. Protože tento večer je jen váš.

Vyberte si ta nejlepší místa

Zarezervujte si své vstupenky nyní a vyberte si ta nejlepší místa z nabídky.
Objednat Vstupenku
© 2024 Ples jako Brno.
Chráněno službou reCAPTCHA dle Google zásad ochrany osobních údajů a smluvních podmínek.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram