Vstupenky

Bauer


Zobrazit Popis

Oslaďte si život se základní vstupenkou, která nese jméno cukrovarníka Viktora Bauera, dřívějšího majitele zámečku na brněnském výstavišti. Kromě skvělé zábavy si s ní vychutnáte nápadité pokrmy od našich šéfkuchařů a k dispozici budete mít základní nápojový servis.

14 190 Kč

vč. Dph

12 900 Kč

bez Dph
Koupit Vstupenku

Wannieck


Zobrazit Popis

Vítejte ve strojírně Fridricha Wanniecka na nejlepší plesové události sezony! V rukou máte vstupenku do nejoblíbenější středové části prostoru pro hosty. Vaše vstupenka nese jméno muže, díky kterému tento skvělý prostor vznikl. Na jeho počest si můžete připít pravým šampaňským. Vychutnat si můžete skvělá moravská vína i míchaný drink z naší nabídky. To vše vám přijde vhod ke skvělému menu, které vám naservírují nejlepší kuchaři skupiny Valoria.

16 390 Kč

vč. Dph

14 900 Kč

bez Dph
Koupit Vstupenku

Stiassni


Zobrazit Popis

Majitel jedné z nejvýznamnějších brněnských textilních firem Alfred Stiassni si potrpěl na to nejlepší. Tak jej následujte! Nechte se hýčkat od sympatické obsluhy, která vám naservíruje vybrané pokrmy a nápoje. Vyrazte však i pro luxusní delikatesy přímo k šéfkuchařům. Ti vám podle vašich přání naservírují to, co vaše oči zkrátka polapí. S jakým vínem menu zkombinovat, vám pak poradí osobní sommeliér. A až budete mít chuť jet domů, bude na vás čekat limuzína, která vás zaveze kamkoliv v Brně.

21 890 Kč

vč. Dph

19 900 Kč

bez Dph
Koupit Vstupenku

Tugendhat


Zobrazit Popis

Tugendhat Standard 
24 900 Kč bez DPH

Tugendhat Exclusive
29 900 Kč bez DPH 
(stoly 1, 2, 4, 5, 7–13)

Nedělejte kompromisy, tak jako je nedělal Fritz Tugendhat, majitel textilky a zadavatel světově proslulé funkcionalistické vily nesoucí jeho jméno. Se vstupenkou stojící na vrcholu naší nabídky budete mít jen pro vás a vaše přátele osobní obsluhu, která vám kromě neomezené nabídky nápojů bude servírovat i pokrmy. Jaké víno si k nim vybrat, vám poradí osobní sommeliér. Ples jako Brno si užijete v naprostém pohodlí u stolu s nejlepším výhledem na stage i přístupem na parket, v zóně vyhrazené jen pro držitele vstupenek Tugendhat. A až budete mít chuť jít domů, budete první, na koho bude čekat limuzína. Tento večer přece patří jen vám, tak si jej užijte bez jediné starosti.

od 27 390 Kč

vč. Dph

od 24 900 Kč

bez Dph
Koupit Vstupenku

Rezervujte si vstupenky včas

Pro rezervaci vstupenek prosím vyplňte formulář nebo využijte kontakty info@plesjakobrno.cz777 030 020. Pro potvrzení rezervace vstupenek Vás budeme kontaktovat.
V případě zrušení akce z důvodů protiepidemických nařízení vlády má pořadatel právo na storno poplatek ve výši 20 % bez DPH z celkové částky (ceny) vstupenky, který je oprávněn započíst proti uhrazené záloze či faktuře.
© 2023 Ples jako Brno.
Chráněno službou reCAPTCHA dle Google zásad ochrany osobních údajů a smluvních podmínek.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram