fbpx

Vstupenky

Bauer


Zobrazit Popis

Oslaďte si život se základní vstupenkou, která nese jméno cukrovarníka Viktora Bauera, dřívějšího majitele zámečku na brněnském výstavišti.

Kromě skvělé zábavy si s ní vychutnáte nápadité pokrmy od našich šéfkuchařů a k dispozici budete mít základní nápojový servis.

10 769 Kč

vč. Dph

8 900 Kč

bez Dph
Koupit Vstupenku

Wannieck


Zobrazit Popis

Vítejte ve strojírně Fridricha Wanniecka na nejlepší plesové události sezony!

V rukou máte místenku ke stolu v nejoblíbenější středové části prostoru pro hosty. Vaše vstupenka nese jméno muže, díky kterému tento skvělý prostor vznikl. Na jeho počest si můžete připít pravým šampaňským Perrier Jouët Grand Brut z lahve, kterou od nás získáte jako pozornost. Vychutnat si můžete i míchaný drink z naší nabídky a samozřejmě i skvělá moravská vína z vinařství Vinný dům, nebo ležák Pilsner Urquell. To vše vám přijde vhod ke skvělému menu, které vám naservírují nejlepší kuchaři skupiny Valoria.

13 189 Kč

vč. Dph

10 900 Kč

bez Dph
Koupit Vstupenku

Stiassni


Zobrazit Popis

Majitel jedné z nejvýznamnějších brněnských textilních firem Alfred Stiassni si potrpěl na to nejlepší. Tak jej následujte!

Starosti o vaše chuťové buňky pak můžete úplně nechat na naší sympatické obsluze, která vám kromě nápojů bude servírovat i pokrmy od našich šéfkuchařů. S jakým vínem menu zkombinovat, vám pak poradí osobní sommeliér. Zkrátka pokud budete mít nějaký důvod vstát od stolu Stiassni, bude to jen kvůli tanci. A až budete mít chuť jet domů, bude na vás přednostně čekat limuzína, která vás zaveze kamkoliv v Brně.

18 029 Kč

vč. Dph

14 900 Kč

bez Dph
Koupit Vstupenku

Tugendhat


Zobrazit Popis

Nedělejte kompromisy, tak jako je nedělal Fritz Tugendhat, majitel textilky a stavitel světově proslulé funkcionalistické vily nesoucí jeho jméno.

Se vstupenkou stojící na vrcholu naší nabídky budete mít jen pro vás a vaše přátele osobní obsluhu, která vám kromě neomezené nabídky nápojů bude servírovat i pokrmy. Jaké víno si k nim vybrat vám poradí osobní sommeliér. Ples jako Brno si užijete v naprostém pohodlí u stolu s nejlepším výhledem na stage i přístupem na parket, v zóně vyhrazené jen pro držitele vstupenek Tugendhat.

Nechejte se na ples dovézt pohodlně limuzínou, kterou vám přistavíme v požadovaný čas. A až budete mít chuť jít domů, budete první, na koho bude limuzína znovu čekat. Tento večer přece patří jen vám, tak si jej užijte bez jediné starosti.

24 079 Kč

vč. Dph

19 900 Kč

bez Dph
Koupit Vstupenku

Rezervujte si vstupenky včas

Pro rezervaci vstupenek prosím vyplňte formulář nebo využijte kontakty info@plesjakobrno.cz777 030 020. Pro potvrzení rezervace vstupenek Vás budeme kontaktovat.
instagram