Dress code pro dámy

JAK SE OBLÉCT NA PLES JAKO BRNO
NECHÁM SI PORADIT

Poznejte Ples Jako Brno

Co si má obléci žena, pokud má dodržet dress code black tie? 


Co znamená, když na pozvánce stojí black tie? Česká módní návrhářka Zuzana Lešák Černá připravila pár rad, které ženám pomohou zvládnout předepsaný dress code na jedničku. S hvězdičkou! 
Pokud jdete na ples a na pozvánce je předepsán dress code black tie, určitě neuděláte chybu ani s dress codem white tie nebo creative black tie. Pojďme si v nich společně udělat jasno.

Black tie podle Zuzany Lešák ČernéBlack tie

je hned po white tie nejvíce formální dress code. A také nejčastěji používaný.
Žena volí dlouhou večerní róbu v tmavších barvách.
Můžete sáhnout například po tmavě zelené, tmavě modré, rudé, bordó a samozřejmě černé. Šaty mohou být elegantně zdobené krajkou nebo kameny.
Nejdůležitější však je volit správnou večerní róbu vhodnou k vašemu typu postavy, s čímž vám u nás v ateliéru na adrese Česká 14 rádi poradíme.

Samozřejmostí jsou boty na vyšším podpatku s uzavřenou špičkou a psaníčko.
Nezapomínejme na celkově upravený vzhled: perfektní make-up, dokonalý účes a upravené nehty. Také nezapomeňme na správně zvolené šperky k šatům. K dress code black tie nepatří hodinky.


Creative black tie

je oblíbený pro nás, módní návrháře. Creative black tie nabízí více možností formálního pojetí, jako jsou výrazné barvy, flitry, vzorované látky.
Střihově pak můžete být extravagantnější z hlediska rozparků, výstřihů, asymetrie a podobně. Pozor, stále však zůstáváme u dlouhých šatů!
I když si v některých případech hraje tento dress code například s overalem nebo dámským oblekem, je potřeba si uvědomit, na jakou konkrétní akci se chystáte. A v případě Plesu jako Brno jiná možnost než dlouhé šaty nepřipadá v úvahu.
Typ obuvi v tomhle dress codu v dnešní době nemusejí být nutně jen uzavřené lodičky. Pokud k navrženému modelu lépe sedí páskové, je to součástí designu a správného stylingu.


White tie

je můj nejoblíbenější. Není mnoho příležitostí, kde může dnešní žena běžně tento dress code využít, tak proč si ho neužít právě na takovém plese, jako je Ples jako Brno.
Opět se jedná o dlouhou večerní róbu, avšak šaty mohou být opravdu velmi honosné a okázalé v různých barvách a dekorech.
Za vhodné doplňky se považují večerní rukavice překrývající lokty, luxusní šperky, čelenky a také by nemělo chybět psaníčko. Na takovouto honosnou událost se určitě vyplatí využít služeb vizážistky. Účes i make-up by měl být elegantní.

Stačí zavolat na tel: 777 899 113 nebo napsat na email: zuzana.lesak.cerna@seznam.cz

NECHÁM SI PORADIT
BLACK TIE PRO DÁMY VÝHODNĚJI

Při předložení vstupenky na Ples jako Brno dostanete 
slevu 10 % na půjčení nebo výrobu společenských šatů v salonech Zuzany Lešák Černé. 
Nezapomeňte nás ale včas kontaktovat.

sleva 10 %


Rada na závěr

Pokud si koupíte nové boty, před plesem nebo jinou společenskou událostí si je vždy na pár hodin denně obujte. Nic vám nezkazí večer tak jistě jako boty, které tlačí. Kompletní plesové oblečení si vyzkoušejte minimálně týden před prvním plesem sezóny. Tak budete moci vychytat všechny případné nedostatky.
ZOBRAZIT DRESS CODE PRO MUŽE
© 2024 Ples jako Brno.
Chráněno službou reCAPTCHA dle Google zásad ochrany osobních údajů a smluvních podmínek.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram