Ples jako Brno 2024: seznamte se s hvězdným programem

10. prosince, 2023

Ples jako Brno vás očekává poslední lednovou sobotu 27. 1. 2024. Připravil pro vás noc plnou koncertů a hromadu překvapení, která bude tutlat do poslední vteřiny. Ale dost bylo řečí, seznamte se s hvězdným programem 11. ročníku Plesu jako Brno. Bude to jedinečná noc.

Hvězdný line-up

Hlavní host večera: Richard Krajčo

 Jeden z nejvýraznějších českých zpěváků a frontman kapely Kryštof, pan Richard Krajčo! Jeho nezaměnitelný hlas a energie vás na parketu dostanou do varu, který budete ještě dlouho vstřebávat.

Znáte ze StarDance: Fenomenální Moondance Orchestra

Taneční kreace na parketu brněnské Fait Gallery budou provázet výjimečné tóny orchestru Martina Kumžáka Moondance Orchestra. Ten znáte z televizní soutěže StarDance. Těšte se na hudební parádu v podání Nadi Wepperové, Dušana Kollára a Michala Cermana. Jak to bude vypadat, když hvězdy zatančí v Brně? Božsky! Dobrá zpráva je, že u nás nikdo nevypadává.

Držitelka Ceny Thálie a mimořádného hlasu: Dasha

Do Brna zamíří talentovaná česká zpěvačka Dasha, jejíž půvabný hlas přinese na Ples jako Brno dechberoucí okamžiky. Je držitelkou prestižní Ceny Thálie a často ji nyní můžete slyšet při sobotních večerech u vás v obýváku. Úžasný dámský hlas zpívající písně při StarDance patří právě jí.

Energie ze Slovenska: skupina No Name

Radost, neutuchající energii a slova známých písní přiveze do Brna ze sousedního Slovenska skupina No Name. Jejich songy si budete broukat po této noci ještě pár dní. Jsou prudce nakažlivé! Jaký song bude ten váš? Nie alebo áno, Prvá či třeba Ty a tvoja sestra?

Hudební hurikán: Dalibor Janda

Doslova hurikán přiveze zpěvák a textař Dalibor Janda. Patří k nejnápaditějším melodikům české hudební scény. Dodnes nazpíval více než 150 hitů a pouze pár z nich sám netextoval. Ples jako Brno zažije jeho hudební vášeň na vlastní uši.

Rakouský sachr na závěr: skupina MAmusic

Tohle není žádná třešnička na dortu, ale pořádný kus rakouského sachru! Večer uzavře mimořádná rakouská kapela MAmusic, již můžete znát třeba z ikonického Vídeňského plesu. Připravte se – pokud se vůbec připravit lze –, že toto bude nezapomenutelné.

Náš průvodce večerem: moderátor Libor Bouček

Večerem a nocí nás provede moderátor Libor Bouček, který už se Plesu jako Brno nemůže dočkat. Střihne si moderování dobročinné aukce, ale něco si připravil i na jednoho z hostů. Jeho vtip a zkušenosti se postarají o nezapomenutelný večer.

Mistr gastronomie: Zdeněk Pohlreich

Putování mezi chutěmi. Tradiční gastronomie, moderní pojetí. Na Ples jako Brno poprvé dorazí mistr svého řemesla Zdeněk Pohlreich. A podílet se bude i na plesovém menu, které už více než tři měsíce tvoří společně s Valoria Restaurant. Toto nebude jen jídlo, to bude kulinářský orchestr večera.

A překvapení? Budou!

Připravte se na nečekané okamžiky, jež přinesou šokující překvapení. Právě ty vytvoří z jednoho večera zážitek, který si v sobě ponesete ještě dlouho po plese. Ale to je tajemství. Prozatím.

Těším se na vás už 27. 1. 2024.

Váš Ples jako Brno

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho s přáteli a kolegy

Další články

© 2024 Ples jako Brno.
Chráněno službou reCAPTCHA dle Google zásad ochrany osobních údajů a smluvních podmínek.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram