PLES JAKO BRNO – nový termín

15. prosince, 2020
10. ročník Plesu jako Brno - 24. dubna 2021, Wannieck Gallery

Milí přátelé a příznivci Plesu jako Brno,

plesová sezóna se kvapem blíží a vy jste jistě již nemálo napjatí, jak to bude s nejoriginálnějším plesem u nás – totiž s Plesem jako Brno. Právě v roce 2021 se má konat jeho již 10. ročník!
Dala by se proto očekávat ještě lepší show, ještě delikátnější gastronomie, ještě větší počet hvězd. A přesně to chceme! Chceme pro vás uspořádat ples se vším všudy, bez omezení, bez roušek, bez limitujícího počtu osob. Vzhledem k tomu, že zákeřný virus je tu stále s námi a po svátcích se dá očekávat opětovný nárůst nemocných, rozhodli jsme se po dlouhých úvahách přesunout konání plesu na duben.

Velkolepý 10. ročník Plesu jako Brno se tak nebude konat 23. ledna, nýbrž 24. dubna 2021, samozřejmě v prostorách Wannieck Gallery. Jsme si plně vědomi toho, že pro některé z vás nebude termín ideální, věříme však, že nás podpoříte a společně zažijeme jedinečnou atmosféru plesu tak, jak jsme zvyklí. Tedy pouze s malou změnou – dámy vymění zimní kabáty a kožichy za lehké jarní svetříky.

Vaše stávající rezervace je platná a přenesena pro konání plesu v dubnu. V případě, že nemáte o nový termín zájem a rezervaci si přejete zrušit, napište nám, prosím, na info@plesjakobrno.cz.
Těšíme se na vás v roce 2021 a přejeme krásné prožití vánočních svátků.

Tým Plesu jako Brno
Bedřich Snášel a Tomáš Pakosta

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho s přáteli a kolegy

Další články

© 2024 Ples jako Brno.
Chráněno službou reCAPTCHA dle Google zásad ochrany osobních údajů a smluvních podmínek.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram