Na Ples jako Brno dorazí skupina Olympic i hvězdy z Londýna

20. prosince, 2022

Ples jako Brno 2023 se blíží a rovnou s jubilejním 10. ročníkem. Narozeniny oslavíme ve velkém – delikátními pokrmy, promyšlenou produkcí a programem, který hosty zkrátka ohromí. A my vám teď část hudebního programu prozradíme.

 Večer rozproudí nestárnoucí rocková skupina Olympic, která též slaví velké jubileum – 60 let na hudební scéně. Držitel tří Zlatých slavíků bude zlatým hřebem celého večera, zazní hity jako Jasná zpráva, Slzy tvý mámy, Želva nebo Dej mi víc své lásky. A program vyšperkuje k dokonalosti také Big Band Gustava Broma, který americký časopis DownBeat zařadil mezi 10 nejlepších big bandů světa.

Program překročí i české hranice, vystoupí hvězdy z Londýna

Program ovšem překročí i české hranice. Do Brna totiž poprvé zamíří čtveřice londýnských sopranistek, která zpívá pod názvem IDA Girls London. Tyto hvězdy na Ples jako Brno přivezou dechberoucí hudební show, se kterou oslnily posluchače více než 200krát napříč kontinenty. Vystupovaly například také pro prince Edwarda na hradě Windsor a vyprodaly vystoupení v Jersey Opera House a na zámku Tonbridge.

Večer rozjede Tomáš Klus či Michal Hrůza

Z českých interpretů se mohou hosté těšit na písničkáře, textaře, skladatele, ale i herce Tomáše Kluse. A program celého večera rozjede také zpěvák Michal Hrůza. A to s hity jako Namaluj svítání, Ty jsi jako já, Pro Emu, Venuše, Zejtra mám nebo Padesátka.

Je se na co těšit. O to víc, že tímto výčtem hudební program nekončí. Celým večer nás navíc provede moderátor Libor Bouček, který se Plesu jako Brno zúčastní už po šesté.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho s přáteli a kolegy

Další články

© 2024 Ples jako Brno.
Chráněno službou reCAPTCHA dle Google zásad ochrany osobních údajů a smluvních podmínek.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram