Důležité informace pro účastníky Plesu jako Brno 2020

14. ledna, 2020

Vážené dámy, vážení pánové,

devátý ročník Plesu jako Brno se kvapem blíží.

Už 25. ledna vás krásné hostesky přivítají v jedinečných industriálních prostorách brněnské Fait Gallery a vezmou vás do světa plného delikates a hvězd.

Dovolujeme si vám proto představit malou nápovědu, jak se na večer plný zážitků připravit co nejlépe.

 

1) DRESS CODE

Dress codem Plesu jako Brno je Black tie. Pánové by měli zvolit dobře padnoucí smoking, a především nezapomenout doma černý motýlek, dámy nechť zvolí dlouhou večerní róbu, k níž se nejlépe hodí boty se zavřenou špičkou.

2) DOPRAVA

Hostům Plesu jako Brno doporučujeme využít taxi službu nebo jiný způsob dopravy na ples. V místě bohužel není možné zajistit pro hosty parkování, nejbližší parkoviště je vedle autobusového nádraží Zvonařka nebo u obchodního domu Tesco. Jste-li držitelem vstupenky Stiassni nebo Tugendhat, můžete si dopřát odvoz z plesu limuzínou, která bude k dispozici od jedenácté hodiny večer do čtvrté ráno. Odvoz si můžete zarezervovat v průběhu večera na našem INFO POINTU.

3) BEZPEČNOST

Abyste se mohli na plese stoprocentně uvolnit a zanechat veškeré své starosti mimo prostory Fait Gallery, dovolili jsme si zavést jednu novinku – bezpečnostní rámy. U vstupu bude probíhat krátká kontrola na přítomnost zbraní. Děkujeme za pochopení.

4) ZAHÁJENÍ

Bohatý kulturní i gurmánský zážitek očekávejte od 20. hodiny, hostesky i celý organizační tým vás však budou napjatě očekávat už od 19. hodiny.

5) DRAŽBA

Stejně jako v minulých letech bude i tentokrát důležitým bodem večera charitativní dražba. O výtěžek se podělí Nadace Krása pomoci, která pomáhá seniorům vést plnohodnotný život, Nadace Nova, která svoji pomoc směřuje do čtyř oblastí - zdraví, vzdělání, domov a humanitární pomoc, a nově také nadace Be Charity, jež soustředí své síly na nemocné děti. Dražbu organizuje nadační fond Plesu jako Brno Hvězdy pro život. Seznam dražených předmětů vám zavčas pošleme e-mailem.

6) INFO POINT

V případě jakýchkoli dotazů nebo zájmu o rozjezd limousine servisu navštivte náš INFO POINT přímo na plese.

Pro více informací volejte 777 030 020 nebo pište na e-mail info@plesjakobrno.cz.

Věříme, že si čas strávený na plese báječně užijete.

Těšíme se na vás!

Za organizační tým Plesu jako Brno

Mgr. Bedřich Snášel, MSc

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho s přáteli a kolegy

Další články

© 2024 Ples jako Brno.
Chráněno službou reCAPTCHA dle Google zásad ochrany osobních údajů a smluvních podmínek.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram