Aktuální informace pro hosty večera

18. ledna, 2017
Vážené dámy, vážení pánové, již za pár dní se otevřou dveře do světa plného květin, delikates a hvězdného večera. Dovolte nám proto zaslat bližší podrobnosti k hladkému průběhu večera.

Vážené dámy, vážení pánové, již za pár dní se otevřou dveře do světa plného květin, delikates a hvězdného večera. Dovolte nám proto zaslat bližší podrobnosti k hladkému průběhu večera.

Při této příležitosti bychom Vás také rádi pozvali na dražbu, ze které bude výtěžek věnován na pomoc 5ti vybraným dětem.

  • Oficiální zahájení večera je ve 20.hodin, od 19.hodiny bude umožněn vstup do sálu.
  • Dress code: black tie. V místě bude také v případě potřeby umístěn prodej motýlků.
  • Limousine servis na odvoz klientů z plesu v zóně Exclusive a VIP bude k dispozici v rámci města Brna od 23 hod do 04 hod.
  • Oficiální taxi služba plesu je City Taxi, tel.č. 14 004 nebo 542 321 321.
  • Můžete využít i služeb Kopilota (obdoba Drink&Drive), tel. č. 602 790 000
  • V místě není zajištěno parkování pro klienty plesu, doporučujeme proto využít na dopravu na ples taxi službu. Nejbližší možné parkoviště je vedle Zvonařky nebo u starého Tesca.

NOVINKA: Na info pointu bude k dispozici rozpis rozjezdů limousine servisu, kde máte možnost rezervace přibližného odjezdového času. Na info pointu budou také k dispozici šitíčka v případě malé nehody či leštěnka na boty.

Věříme, že si čas strávený na plese náležitě užijete.

Tým Plesu jako Brno

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho s přáteli a kolegy

Další články

© 2024 Ples jako Brno.
Chráněno službou reCAPTCHA dle Google zásad ochrany osobních údajů a smluvních podmínek.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram